POMOC FINANSOWA NA ZAKUP PODRĘCZNIKÓW DLA UCZNIÓW

Za rękę z Einsteinem

Olimpada Einsteina

IV Olimpiada Einsteina już trwa!

Zachęcam uczniów do udziału w konkursach indywidualnych i grupowych

W ramach IV Olimpiady możecie spróbować swych sił w trzech konkursach Testomanii oraz w interesujących konkursach drużynowych i indywidualnych

www.einstein.betacom.com.pl

Po uruchomieniu ww. strony należy sie zalogować wpisując przyznany login i hasło.

Każdy zalogowany uczeń ma dostęp do lekcji z matematyki, fizyki i chemii oraz konkursów w ramach III Olimpiady Einsteina. Poniżej Regulami Ogólny Olimpiady. Regulaminy poszczególnych konkursów na stronie projektu www.einstein.betacom.com.pl.

Zachęcam do zapoznania się z regulaminami Olimpiady Einsteina, która trwała od września do grudnia 2011 roku.

IV OLIMPIADA EINSTEINA

Regulamin konkursów „TESTOMANIA 2011”

Postanowienia ogólne

1. Postanowienia ogólne dla „Testomaniii 2011” zawarte są w regulaminie „Olimpiad Einsteina” i regulaminie „IV Olimpiady Einsteina”

2. Konkurs będzie realizowany drogą elektroniczną, poprzez portal społecznościowy i platformę e-learningową znajdujące się na serwerach projektowych pod adresem internetowym www.einstein.betacom.com.pl.

3. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I, II i III biorących udział w Projekcie „Za rękę z Einsteinem. Edycja II” i mających dostęp do portalu i platformy e-learningowej.

Kategoria I – dla ucznió klas I,

 Kategoria II – dla ucznió klas II,

 Kategoria III – dla ucznió klas III.

4. W ramach każej kategorii przeprowadzone zostanątesty z nastęująych przedmiotó:

 Matematyka,

 Fizyka,

 Chemia,

 Mix przedmiotowy (matematyka, fizyka, chemia).

Zakres tematyczny przygotowanych zadańtestowych pokrywaćsiębęzie z treśiami 90 e-lekcji dostęnych (wraz z materiałmi uzupełiająymi) na portalu i platformie e-learningowej.

5. Uczniowie mogąbraćudziałw dowolnej liczbie testó przedmiotowych w ramach swojej Kategorii.

6. Każy uczeńmoż tylko raz rozwiąaćtest z wybranego/wybranych przedmiotó.

7. Konkurs polega na rozwiąaniu testu, w któym dla każego zadania należ wybraćjednąlub więej z podanych odpowiedzi.

8. Terminy ukazywania się kolejnych zestawów konkursowych „Testomania 2011”:

„Testomania - wrzesień2011” – 26 wrzesień2011 r.

„Testomania - paźziernik 2011” – 17 paźziernik 2011 r.

„Testomania - listopad 2011” – 7 listopad 2011 r.

Terminy zamknięia konkursów „Testomania 2011”

„Testomania – wrzesień2011” – 10 październik 2011 r.

„Testomania – paźziernik 2011” – 31 paźziernik 2011 r.

„Testomania - listopad 2011” – 21 listopad 2011 r.

Wyniki testów rozwiąanych po terminie zamknięia konkursu nie bęąbrane pod uwagę

Koordynator projektu: G. Brzozowska